خرید کردن هر یک از محصولات و دوره های کات آلا به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

کلیه محصولات و دوره های کات آلـا دانلودی (غیرفیزیکی) می باشند،و از انجایی که بعد از خرید محصولات یا ثبت نام در هر یک از دوره های کات آلـا،لینک دوره و محصول در اختیار کاربر قرار داده میشود و کاربر میتواند دانلود کند هر گونه اشتباه در خرید یا ثبت نام در دوره های موجود در سایت به منزله قبول قوانین سایت می باشد و وجهی عودت داده نمی شود همچنین تعویض محصول یا جابجایی محصول و دوره به هیچ عنوان انجام نمیشود.

1نحوه ارائه پشتیبانی

پشتیبانی محصولات و دوره های کات همیشگی می باشد و به سوالات شما هم از طریق انجمن موجود در دوره ها هم از طریق بخش دیدگاه ها و هم از طریق شماره پشتیبانی وات ساپ جواب داه میشود.

2محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات:

پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در محصولات دانلودی و خرابی لینک دانلود می باشد همچنین راهنمایی کاربران جهت استفاده از محصول یا دوره خریداری شده انجام می گیرد.

3عودت وجه:

از کاربران گرامی خواهشمندیم قبل از خرید محصول یا ثبت نام در هر یک از دوره های کات آلـا با دقت خاصی همه چیز را در نظر بگیرند. با توجه به اینکه فایل های دانلودی مانند کالا فیزیکی قابل مرجوع نیست بنابرین عودت وجه میسر نبوده و تنها در صورت تشخیص کارشناس پشتیبانی سایت کات آلا انجام می شود.

خرید اشتباه به هیچ شکلی قابلیت تعویض یا تغییر یا عودت وجه را ندارد.

4تغییرات توافقنامه:

سایت کات آلـا حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.